Як повинна проходити підготовка до земельних торгів в ПроЗорро

Як повинна проходити підготовка до земельних торгів в ПроЗорро

Для того, щоб користувачі мали змогу взяти участь в земельних електронних торгах, організаторам потрібно витратити час на те, щоб підготувати самий лот. Більш того, підготовка лоту – це більш складна процедура, тому як організатору потрібно враховувати всі моменти й робити все з врахуванням правила та принципів системи ПроЗорро.

Почати варто з того, що є певний виконавець, який отримує від організатору всі відповідні матеріалами та папери для того, щоб мати можливість опублікувати лот в системі. Лише в тому випадку, якщо все зроблено правильно та відповідає дійсності, можна бути впевненим в тому, що аукціон все ж буде розпочато.

Для більш точного розуміння того, як працюють електронні торги земельними ділянками та як брати в них участь, вам варто перейти за посиланням https://agronews.ua/news/stalo-vidomo-yak-braty-uchast-u-zemelnyh-torgah. Це один з перевірених способів, як можна отримати вдосталь корисної інформації, яку можна відразу ж правильно використати й отримати від цього користь та певні привілеї.

Що входить в підготовку до участі в земельних торгах електронного формату

Почати варто з того, що саме оголошення про запуск торгів повинно відповідати певним вимогам. Важливо, щоб в цьому оголошенні були наявна основна інформація, а саме:

 1. Алгоритм дій, якому можна слідувати для того, щоб мати можливість оформити свою заявку та взяти участь в електронних торгах;
 2. Важлива інформація про організатора – це може бути назва компанії або ж установи, контактний номер, електронна пошта або посилання на електронні мережі;
 3. Деталі про те, коли були внесені дані про запуск земельних торгів – час, коли саме було опубліковано оголошення – це один з багатьох важливих аспектів, які потрібно обов’язково враховувати; 
 4. Термін, відведений на підготовку перед запуском електронних торгів – це може бути невеликий або ж більш серйозний відрізок часу;
 5. Термін, коли закінчується час, що було відведено на подання заявок для участі в торгах – це означає, що потенційні учасники повинні підготувати свої заявки якомога раніше;
 6. Інформація про початок та закінчення аукціону – це ще один приклад відомостей, які справді є максимально важливими та повинні публікуватися першочергово;
 7. Час, відведений на подання заявок для участі в торгах та сплату реєстраційного та гарантійного внесків. 

Знання всієї цієї інформації про земельні торги – це справді важлива умова, виконання якої дає вам можливість скласти конкуренцію великій кількісті інших користувачів. 

Ще один важливий етап підготовки – це внесення інформації про сам лот, яка повинна відповідати дійсності та бути правдивою.

Що стосується основних пунктів, що прописані на сайті та повинні мати відношення до лоту, виглядають наступним чином:

 • Тип майна, що виставляється на торги;
 • Номер лоту, який видається користувачеві автоматично;
 • Географічне положення земельної ділянки, її площа та номер, що прописаний в кадастровому реєстрі;
 • Надання фото- та відео-матеріалів з підтвердженням того, що земельна ділянка відпадає опису;
 • Стартова ціна, виставлена для учасників, які перейдуть до активної фази участі в електронних торгах. 
 • Крок для участі в електронних торгах – мова йде про те, наскільки сильно може змінюватися сума пропозиції на кожному з раундів.

Робота з підготовкою всіх цих моментів. даних та інших документів – це те, що потребує певних зусиль, через що таким моментам і рекомендується приділяти вдосталь уваги.

Який сайт краще використовувати для ознайомлення з земельними торгами

Користувачі, які хоч раз брали участь в торгах та аукціонах, розуміють, що для цього обов’язково потрібно користуватися послугами електронного майданчика. 

Відповідно, кожен користувач має можливість обрати для себе той сервіс, що буде здаватися найбільш зручним та функціональним.

При цьому, всі ці користувачі, що працюють з акредитованим майданчиком, можуть спільно заходити на сайт системи ПроЗорро, який є певним органом контролю за всіма цими електронними майданчиками.

Особливої уваги заслуговує розділ Інфобокс, де можна знайти величезну кількість питань від учасників та розгорнуті відповіді з рекомендаціями, як саме правильно вирішувати ті чи інші завдання.

Окрім цього, на сайті ПроЗорро ви можете ознайомитися з основними правилами проведення електронних земельних торгів. Відповідно, знання всіх особливостей процедури дає можливість учаснику бути готовим до будь-яких варіантів розвитку подій.

Саме тому, якщо і говорити про сайт, який є найбільш корисним для новачків в сфері земельних торгів, то це буде саме сервіс ProZorro. Сам ресурс є вільним і доступ до нього може отримати будь-який користувач. Більш того, вся інформація про відкриті торги, учасників та переможців також доступна кожному бажаючому, навіть без реєстрації.