Продаж технічної сировини для сосни ПТП на сайті УУБ

Продаж технічної сировини для сосни ПТП на сайті УУБ

Починаючи 1.05.2019 почали діяти нові стандарти в Україні якості дерева, які відповідають європейським. Згідно з такими стандартами, деревина підрозділяється на 4 класу за якістю: A, B, C, D. Відповідно до українських стандартів, технічна сировина для ВТП (виробничого і технічного призначення) відноситься до низького сорту і відноситься до категорії D.

Купувати таку або будь-яку іншу необроблену деревину у кожного є можливість з 01 лютого 2020 року на електронних аукціонах Prozoro https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-tehsyrovynu-dlya-vtp-na-prozoro-prodazhi.

Сосна як технічна сировина на Prozorro.Sale

Спільні зусилля Міненергетики та охорони навколишнього середовища і Держпідприємства «Прозорро.Продажі» призвели до того, що лісогосподарські підприємства отримали в лютому-березні 2020 36 мільйонів гривень прибутку. Такий приріст доходу організацій має зв’язок саме з початком Інтернет-аукціонів по реалізації необробленої деревини, зокрема сосни як технічної сировини для ВТП.

Зараз такі тендери проводяться на експериментальній основі, але, з огляду на хороші результати і вражаючу в майбутньому перспективу, уряд планує зробити це введення для подальшого продажу деревини всіх категорій (A, B, C, D) на Prozoro.

Подібні позитивні зміни забезпечують не тільки економічні вигоди, але і цілісність і відкритість кожної інформації для громадськості з метою мінімізації корупції та тіньових схем.

Ефективність системи доводиться наступними цифрами: за чотири роки дії Прозорро Продажі проведено понад 300 000 торгів, в яких приймало участь 21 000 учасників. Державного майна було продано на 29 мільярдів гривень, які надійшли до бюджетів підприємств і були спрямовані на розвиток галузі. Приватний бізнес і держава було об’єднано саме створенням ринку, що має прозорі електронні продажу.

У квітні 2018 план продажів Прозорро.Продажі було зареєстровано Мінекономіки України як державну організацію.

Техсировина на сайті УУБ

Електронна торговельна система постійно прогресує і рухається вперед. Сайт «Українській універсальній біржі» також рухається вперед. Наш веб-сайт акредитований на чотири рівні, і ми працюємо з учасниками торгів і потенційними клієнтами. Реєструйтеся прямо зараз і отримаєте можливість брати участь в торгах.

Сайт sale.uub.com.ua продає технічну сировину для сосен ПТП класу D з метою використання у промисловості від таких лісогосподарських підприємств:

  1. Переяслав-Хмельницьке;
  2. Новоайдарське;
  3. Борзнянське;
  4. Радехівське

Створіть список розсилки по електронній пошті з підтримкою фільтрів на сайті «Української універсальної біржі» та отримуйте повідомлення із захоплюючими аукціонами. Також використовуйте бота Telegram і бота Viber, щоб першими отримувати повідомлення про потрібні угоди. Підпишіться на сторінку нашого сайту в Facebook, щоб стежити за новинами системи Прозорро.Продажі.

Експерти сайту УУБ надають консультацію, контролюють дотримання правил, допомагають реєструватися в системі, оголошувати тендери та брати в них участь. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання з технічної сировини для ПТП і супроводжувати в процесі аукціонів. Зареєструвалися, щоб виграти легко і просто!