Продам дуб-кругляк на електронних аукціонах на майданчику ТБ УЕБ

Продам дуб-кругляк на електронних аукціонах на майданчику ТБ УЕБ

Кругляк, — збірна назва всіх пиломатеріалів, одержуваних шляхом поперечного поділу стовбура. Його заготовляють як з хвойних, так і листяних порід дерева. Він зачищений від сучків і не має верхівки.

Розрізняють такі види круглого лісу:

  1. Довгоття – частина хлиста, довжина якої коротка довжині одержуваних при розкряжуванні матеріалів з урахуванням припуску на оброблення.
  2. Колода – відрізок хлиста, що об’єднує його середню і верхню частини.
  3. Кряж – відрізок, що складається з нижньої частини хлиста.
  4. Чурак – відрізок кряжу, довжина якого дозволяє його обробляти на спеціальних верстатах.
  5. Колода – короткий і товстий відрізок колоди.

Увага! Хлистом називають стовбур дерева, очищений від гілок і відокремлений від кореня.

Залежно від величини діаметрі круглий ліс поділяють на три категорії:

  • Кругляк дрібний-6-13 см.
  • Кругляк середній — 14-24 см.
  • Кругляк великий — більше 24 см.

Дрібну категорію кругляка також поділяють на дві групи. Першу представляють жердини-стовбури дерев, діаметр яких становить 3-7 см. другу групу представляє підтоварник. Його товщина дорівнює 7-11 см.

Де застосовують дуб кругляк

Ліс кругляк знайшов широке застосування в будівництві. Для зведення зрубу житлових будинків підходить сосна, так як її стовбури мають вирівняний по всій довжині діаметр. Російська лазня традиційно будується з осикових колод, тому що осика легка і вологостійка, відрізняється стійкістю до грибка і гниття. Рідше для будівництва лазні використовують липу — більш гнучку і податливу в обробці деревину.

Продам дуб круглий на майданчику ТБ » Українська енергетична біржа»

Тільки в 2020 р в системі Прозорро. було проведено 1 200 онлайн-аукціонів. Понад 400 учасників шукали можливість купити кругляк дуба, сосни, бук, ялинки з Житомира та інших міст України за реальною ринковою ціною. Завдяки цьому Держбюджет був збільшений на 296 млн грн. З них більше 13 мільйонів гривень було сплачено користувачами нашого електронного майданчика.

Щоб не втратити таку унікальну можливість, мі пропонуємо не витрачати часу та відвідатиелектронний майданчик. Придбати товар можна тільки великих розмірів. Вони починаються від 150 кубів и більше.  Щоб не втратити можливість, реєструйтеся на сервісі.

Перед цим, прочитайте інформацію за цим посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodam-dub-kruglyak-na-elektronnih-auktsionah-na-majdanchiku-tb/.