Чим відрізняється проведення онлайн аукціонів з необробленої деревини в Житомирі

Чим відрізняється проведення онлайн аукціонів з необробленої деревини в Житомирі

Відповідь на це запитання дуже просте – нічим. Справа в тому, що система Прозорро розрахована на єдину процедуру проведення онлайн аукціонів, а тому вигадати якісь схеми просто неможливо. Учасники знають один про одного все та не можуть маніпулювати відносинами між собою.

Таким чином, стара комбінація про домовленість із продавцем та знищення конкуренції не може бути реалізована. Кожний лот відкритий для ставок, а тому ніхто не може заборонити купувати виставлений ліс. Житомир чи Харків, немає жодної різниці. І все це розпочалося в недалекому 2016 році.

З чого розпочались продажі на онлайн-аукціонах

В 2016 році, уряд України, а саме Кабінет Міністрів, вирішив активно розпочати боротьбу із корупцією в сфері державних закупівель. Оглянувши досвід Європейських держав, було вирішено розробити систему, котра повністю б знищила можливість домовитись про результат проведення тендерних торгів.

Таким чином було створено Прозорро.Продажі. Однак окрім створення системи, треба було реалізувати проведення торгів, зрозумілими для кожного. Тому було прийнято рішення використовувати товарні біржі за новим правилами проведення торгів. Не всі біржи було схвалено для того, щоб обрати на місце офіційного електронного майданчика системи.

Українська Універсальна біржа була із числа тих, які довели свою чесність а чистоту намірів. Відтепер – це одна із наймогутніших товарних бірж, яка має великий досвід, а статистика показує, що й непоганий результат на всеукраїнському ринку необробленої деревини.

Якщо казати про окремі регіони, то можна виділити Житомир. Детально описано процедуру проведення торгів для цього регіону на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-zhitomiri-na-prozorrosale/, тому якщо є бажання ознайомитись, достатньо клацнути мишкою один раз.

Адміністрація товарної біржи не збирається залишатися на досягнутому результаті. Механізми контролю та аналітики постійно додаються на ресурс, а тому учасникам стає дедалі комфортніше проводити онлайн закупівлі необробленого лісу в будь якому куточку України.

Найголовніша вигода, це налагодження здорової конкуренції, котра лише збільшує попит як на систему, так і на товар. Тому робота товарної біржи дуже позитивно відображається на державній економіці, та на розумінні правил серед всіх учасників.